Szukasz prezentu na Mikołajki? Możesz usiąść wygodnie i odpocząć – znaleźliśmy go za Ciebie

Odpowiedni prezent na mikołajki dla dziewczyny i chłopaka powinien być jaki? Oczywiście musi być od serca, z dedykacją i uczuciami. Wiemy, że przeczytałaś tony poradników z cyklu „Jak wybrać najlepszy prezent na Mikołajki dla chłopaka”. Znalazłaś coś odpowiedniego? Pewnie nie, skoro dotarłaś tutaj.  Możesz jednak być spokojna – mamy coś dla Ciebie.

idealny prezent na mikołajki

Jak wstrzelić się z prezentem na Mikołajki?

Trafione prezenty zawsze będą w cenie. Nie ważne, czy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, urodziny, czy właśnie Mikołajki – jeżeli odpowiednio dopasujesz prezent do gustów swojej drugiej połówki, brata, czy przyjaciela, jesteś w domu. Drogim swetrem, markowymi spodniami, czy grą komputerową nikogo nie zaskoczysz. Co najwyżej sprawisz przyjemność, które potrwa ile? Dzień, dwa? Nawet dzieci wiedzą, że prezent od serca znaczy więcej niż w ogóle można sobie wyobrazić.

Prezentami zajmujemy się od lat, dobierając odpowiednie upominki na praktycznie wszystkie okazje, w tym nieśmiertelne Mikołajki, które zwykle nastręczają Ci największych problemów, prawda? Po tym święcie oczekuje się raczej drobnych upominków (ale tabliczka czekolady to zwykle za mało). Tylko czym jest ten bliżej niezidentyfikowany artefakt zwany „drobnym upominkiem”?

Personalizowany prezent na Mikołajki to najlepszy wybór

Zdradzimy Ci wielki sekret, który w pierwszej chwili może Cię nie przekonać, ale po dłuższym namyśle z pewnością podziała na Twoją wyobraźnię. Jesteś gotowa? Postaw na rzecz drobną, ale osobistą. Może to być kubek (absolutny bestseller w świecie bestsellerów), koszulka, fartuch kuchenny, poduszka, maskotka, skarbonka, czy nawet kufel lub bidon. Ważne jest to, co się na nich znajdzie – spersonalizowany nadruk. Jaki? Wybór należy do Ciebie. Możesz postawić na przykład na:

  • humorystyczny wierszyk,
  • osobistą dedykację,
  • złotą myśl lub sentencję,
  • ważny cytat albo datę,
  • ironiczny komentarz.

Opcji jest dużo, dużo więcej – wyobraźnia nie ma żadnych granic!

Idealny prezent na Mikołajki dla dziewczyny i chłopaka

Wiesz już co znajdzie się na nadruku Twojego prezentu? Z doświadczenia wiemy, że odpowiednio dobrane humorystyczne komentarze stanowią bardzo osobistą rzecz. Podobno uczucia najlepiej okazuje się właśnie w ten sposób – nieco ironiczny, ale ciepły i z ogromną dozą poczucia humory. Poza tym, to niezawodny sposób zarówno w przypadku prezentu dla mamy, taty, drugiej połówki, jak i szefa, czy kolegi z pracy. W zależności od nadruku może być albo bardzo osobisty, albo wręcz przeciwnie – bezpieczny i neutralny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *